po 30.4.2018

Juniorka remizovala na Slovácku

Juniorka Baníku si po dvou porážkách sáhla na body. Přestože baníkovci prohrávali v pondělním utkání na Slovácku už 0:2, ve druhém poločasu přidali a v nastavení dokonce zásluhou přesné hlavičky Christopha Psyché sebrali domácím vítězství.

Zápas v mnohém připomínal první vzájemný souboj obou rivalů v sezoně. Tehdy Baník na Slovácku nabral v první půli třígólovou ztrátu, dnes to bylo o gól „lepší“. Ve 22. minutě zblízka překonal Budinského Pospíšil a ještě do poločasu navýšil náskok Slovácka Flasar.

Ale stejně jako vloni v srpnu se Baník po obrátce probral. Kania v 69. minutě nechal vyniknout Daňka, závěr však byl v hostující režii.

Pět minut před koncem Kania úspěšně složil reparát a po individuální akci snížil. Už v nastavení se po standardní situaci dostal k zakončení Psyché a hlavou poslal balon podruhé do sítě.

0Viktor Budinský90200

29.
Slovácko VS Baník

Branky: 22. Pospíšil, 42. Flasar – 85. Kania, 90.+2. Psyché. Rozhodčí: Machálek – Boček, Horák. ŽK: Flasar - Helešic.