po 16.4.2018

Juniorka zaklopýtla se Spartou

Sedmizápasová série bez porážky skončila. Juniorka Baníku ve 2. kole finálové části o titul v pondělí na hřišti ve Vřesině prohrála s rezervou Sparty 0:3.

Zápas pro domácí začal nejhůře, jak mohl. Už v 9. minutě totiž rohový kop soupeře smolně do vlastní sítě usměrnil Psyché.

Baník hrál se Spartou vyrovnanou partii, ale ve finální fázi nedokázal dotáhnout do konce několik slibně vyhlížejících průniků z pravé strany.

Hostům se bohužel krátce po změně stran podařilo odskočit, když nejprve Traoré a po něm Ristič v rozmezí pěti minut dvakrát potrestali domácí chyby.

Baník mohl v 81. minutě stav alespoň kosmeticky upravit, ale Dendis pouze orazítkoval břevno.

0Viktor Budinský90300

16.
pondělí
Baník VS Sparta

Branky: 9. Psyché vlastní, 51. Traore, 56. Ristič. Rozhodčí: Slabý – Dohnálek, Lakomý. ŽK: Helešic, Paraskevas – Palečko, Špaček, Novotný.