ne 1.10.2017
ZEN

Štramberk - Baník

IVAN CHOLEVÍK: "Většina hráček byla unavená z těžkého programu, ale na hřišti hodily vše za hlavu a bojovaly o každý míč. Vytvořili jsme si šance a nechybělo mnoho k tomu, abychom skórovali. Do poločasu jsme prostřídali celou lavičku, abychom holkám trochu odlehčili. Druhý poločas byl podobný prvnímu, trochu jsme zrychlili práci s míčem a to nám pomohlo se dostat k více zakončením. Po pěkné průnikové přihrávce, do které si výborně naběhla Peterková a na dvakrát překonala brankářku, jsme vedli 1:0. Soupeř na nás tlačil, ale neměl kvalitu ve finální části. Bohužel se jedné z hráček nepovedla rozehrávka a tím jsme dovolili domácím srovnat. Po inkasované brance jsem se nesložili, ba naopak během krátké chvíle jsme podnikli útok po straně a po několika pokusech se míč odrazil až k Lapierre, která se technickou střelou trefila k tyči, byl to její první gól v našem dresu a jsme rádi, že to byla branka vítězná. Soupeř se snažil o vyrovnání, ale nevytvořil si již větší šanci. Po všem, co měly holky za sebou, jsme rádi, že našly ještě poslední zbytky sil a ukázaly, že se umí kousnout a za to jim patří poděkování."