FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Závěrečný test: Baník proti Slavii

9.2.2018 | Redakce

Posledním přípravným zápasem před ostrým startem jarní sezony bude pro Baník duel s mistrovskou Slavií Praha. Fanoušci mají vůbec poprvé v zimě příležitost prohlédnout si přímo v Ostravě všechny zimní posily, které klub v zimě do svého kádru angažoval.

Jan Laštůvka, Martin Fillo, Dame Diop, Jiří Fleišman, Martin Jirásek, Christophe Psyché i Václav Procházka, o jehož příchodu se jedná. Všech sedm nováčků se v sobotu na hřišti určitě objeví.

„Pokud nenastane nějaká zdravotní indispozice na poslední chvíli, určitě se všichni noví hráči na trávníku objeví. I když je to takzvaná generálka, pořád je to ještě součást přípravy, která by nám měla vyjasnit některé otazníky v základní sestavě na Slovácko. Na nějakých třech, čtyřech postech prozatím stále váháme a utkání s tak kvalitním soupeřem nám v tom může hodně napovědět. Určité varianty ještě budeme zkoušet,“ prohlásil kouč Radim Kučera.

Baníkovci se ve středu večer vrátili ze soustředění v tureckém Beleku a nyní už se připravují znovu v Ostravě. Před jarní premiérou proti Slovácku si poprvé vyzkouší vyhřívanou hlavní plochu Městského stadionu.

Zápas má výkop v 15:00. Pokladny se otevřou v 14:00. Vstupenka stojí 100 korun, permanentkáři mají vstup zdarma.

Twitter