FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

U15 bude bojovat se Slavií o titul

13.6.2017 | Redakce

Patnáctka Baníku může ve středu parádní sezonu přizdobit pomyslnou třešničkou na dortu. Poté, co ovládli moravskoslezskou ligu, se jedou svěřenci trenérů Tomáše Hejdůška a Milana Chalupy porvat o národní titul. Soupeřem jim bude ve středu od 12:15 v Praze na hřišti Aritmy Slavia.

K utkání se mladé naděje Baníku vydaly už v úterý ráno vlakem. "Po příjezdu do Prahy se přesouváme rovnou na stadion Aritmy Praha, kde nás od 14:00 čeká předzápasový trénink. Poté máme na programu společný oběd a přesun na hotel," přiblížil program úterního dne trenér patnáctky Tomáš Hejdušek.

Ve středu je na programu finálový zápas, na který přijedou starší žáky podpořit i klubové osobnosti v čele se sportovním ředitelem Dušanem Vrťem, Radkem Slončíkem, René Bolfem nebo Petrem Mašlejem. 

"K utkání přistupujeme stejně jako k jakémukoliv jinému utkání po dobu celé sezony. Samozřejmě však s pokorou k soupeři, ale především s cílem si utkání hlavně užít. Kluci jsou na zápas natěšeni a doufáme, že si závěr sezony užijeme se vším všudy," dodal k utkání kouč. 

Po utkání čeká na hráče a realizační tým opět společný oběd a před čtvrtou hodinou odpoledne odjezd zpět do Ostravy.

Twitter