FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Třetí turecká bitva: Loko Plovdiv

1.2.2018 | Redakce

Baník podstoupí v pátek třetí zápasový test na herním soustředění v Turecku. Soubor Radima Kučery změří síly s devátým celkem podzimní poloviny bulharské ligy Lokomotivem Plovdiv.

Bulhaři už jednou v Antalyi hráli a s ázerbájdžánským celkem FK Sabail si v pondělí poradili v poměru 3:1. „Pouštěl jsem si některé jejich zápasy, mají v mužstvu řadu hráčů ze zahraničí a znovu to bude poněkud jiný způsob hry, než který jsme viděli v podání Rusů a Dánů,“ řekl trenér Radim Kučera.

Zatímco úterní dvojzápas využil k tomu, aby dal celému týmu plnou minutáž, v pátek se o ni budou hráči muset podělit. „Bereme to jako další krok ke zlepšování souhry, k zapracování na součinnosti, k vyladění kompatibility celého mužstva. Pochopitelně na tom pracujeme v tréninku, ale v zápase je to vždycky o něčem jiném,“ tvrdí Radim Kučera, který už bohužel nemá k dispozici zraněného Milana Baroše.

Baník s Lokomotivem spojuje jedna historická zajímavost - oba kluby svorně v roce 2004 získaly své poslední národní mistrovské tituly.

Výkop byl ve čtvrtek posunut na 13:30 středoevropského času.

Twitter