čt 9.2.2017
Aktuální zprávy

Tomáš Freit vystřílel výhru nad Bulharskem

Baníkovci o sobě dali na soustředění české reprezentace do 19 let pořádně vědět. Dnešní odvetný přípravný duel s domácím Bulharskem dvěma góly zásadně ovlivnil záložník Tomáš Freit. Svěřenci trenéra Jana Suchopárka v Blagoevgradu zvítězili 3:1 a navázali tak na středeční výhru 1:0, k níž zase asistenci na rozhodující branku pomohl Denis Granečný.

Tomáš Freit, který už byl v lednu pro zimní přípravu povýšen z devatenáctky do áčka, se postaral o první dva góly mladých Čechů. Poprvé se prosadil ve 23. minutě po individuálním průniku, o deset minut později využil přihrávku spoluhráče z Baníku Ondřeje Chvěji. Celý zápas na levé straně obrany navíc odehrál Denis Granečný a na posledních deset minut se do hry dostal útočník Ondřej Šašinka, který před pár dny odešel z Baníku na pětiměsíční hostování do Senice.

Devatenáctka se teď vrací domů a všichni baníkovci se budou znovu hlásit kouči Vlastimilu Petrželovi.