FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Juniorka hraje ve čtvrtek derby s Třincem

27.4.2016 | Redakce

Anglický týden juniorky pokračuje. Baníkovci ve čtvrtek na Bazalech ve slezském derby přivítají Třinec. Zápas má výkop v 17 hodin.

Svěřenci trenéra Petra Samce v pondělí vysoko vyhráli v Českých Budějovicích (5:1) a na povedený výkon by rádi navázali v domácím prostředí. "Na derby se těšíme, protože tyhle zápasy mají své kouzlo. A to i v juniorské kategorii," uvedl Petr Samec.
Jeho celek se vyšvihl na druhé místo v průběžné tabulce. "Čelo tabulky je až na první Spartu hodně vyrovnané, takže boj o druhé a třetí místo bude hodně dramatický. A dokonce bych se nedivil, pokud by se nerozhodovalo až v posledním kole. My se ale nyní musíme soustředit jen na nejbližší zápas, který musíme v domácím prostředí zvládnout," řekl Petr Samec.
I proti Třinci využije některé z příslušníků prvoligového kádru. Konkrétní jména však nejspíše padnou až v den zápasu. "Třeba Kouřil podal naposledy v Českých Budějovicích velmi dobrý výkon, což je po jeho zdravotních problémech určitě hodně pozitivní a dobrá zpráva i pro trenéry ligového áčka. Ale na jihu Čech odehrál velmi dobře zápas celý tým, věřím, že podobné to bude i proti Třinci," dodal Petr Samec.

Twitter